//fastniaz.com/?lang=en

ورود به پنل کاربری راهنما

ثبت نام کاربران راهنما


بازیابی رمز عبور راهنما

اهمیت طراحی عکس یا آگهی چاپی برای تبلیغات-1 اهمیت طراحی عکس یا آگهی چاپی برای تبلیغات-2 اهمیت طراحی عکس یا آگهی چاپی برای تبلیغات-3 اهمیت طراحی عکس یا آگهی چاپی برای تبلیغات-4 اهمیت طراحی عکس یا آگهی چاپی برای تبلیغات-5

اهمیت طراحی عکس یا آگهی چاپی برای تبلیغات

این یک نیاز اساسی و ابتدایی برای هر کسب و کاری است که شروع هر کمپین تبلیغاتی خود را با صرف زمان و هزینه ای برای طراحی ، ایجاد ، و یا ساخت عکس تاثیر گذار و با کیفیت نماید . البته هزینه و زمان برای هر اقدام تبلیغاتی متغییر است و برای بسیاری از کسب وکارها در حد یک عکس گرفتن از خود ، محیط ، محصول و پروژه های انجام شده میباشد . ترغیب نمودن وتوجه هر کاربر قبل از خواندن متن یک تبلیغ و آگهی ابتدا از عکس آن آگهی شروع میشود .

 تبلیغات و آگهی نیازمند عکس تبلیغاتی یا آگهی چاپی ثاثیر گذار است  
 

 یک آگهی باید همراه یک عکس ثبت شود تا مورد توجه قرار گیرد . بدون یک عکس ، آگهی در میان انبوهی از رقبا به چشم نمی اید و این تاثیری بر کل تبلیغ وآگهی شما که حاوی محتوای متنی ( هر چند نیز مفید می باشد )  می شود . این اشاره ای به مهم بودن تبلیغ همراه با عکس آن در دنیای مجازی به طور خلاصه بود .اما چه عکسهای در یک آگهی تاثیر گذار هستند ؟
ا - عکس مرتبط

بهتر است با یک مثال شروع کنم :
شما محتوای متن و تصویر یک محصول را که در ذهن خود دارید جستجو می کنید . سپس با یک آگهی که محتوا متنی مورد نظر شماست اما عکس با آن مغایرت دارد و یا بلعکس این مواجه می شوید  ، پس این روند در مشاهده آگهی اعتبار منفی را برای صاحب آگهی به وجود می آورد .


 
عکس یک آگهی ثبت شده : اگر این عکس مطابق آنچه که کاربر در جستجوی آن است باشد پس میتواند به فروش بیشتر و هدایت کاربر به سایت صاحب آگهی شود .( در جستجو عکس این آگهی مشخصات نام و ... روی محصول معلوم است واین دلیلی برای مشاهده اگهی از طرف کاربر می باشد ) .


بدون شک مرتبط بودن و نامرتبط بودن عکس یک محصول در یک آگهی واکنش کاربر را به همراه دارد .  حال خواه که راضی باشد و با شما ارتباط برقرار کند ، یا ناراضی و عدم ( فروش ، کسب اعتبار و ایجاد ارتباط ) .
2 - عکس با کیفیت
مسلما هر چه که عکس با کیفیت تر باشد میتواند نظر بیشتری را به خود جلب کند . مطما شما نیز در مشاهده چند آگهی و تبلیغ ابتدا قبل از مشاهده کامل آگهی عکس با کیفیت آن آگهی شما را ترغیب و عاملی برای کلیک شما بر روی آگهی خواهد بود . 


 
عکس یک آگهی  ثبت شده : نمونه طعم ها ، رنگ پشت زمینه مرتبط ، همچنین کیفیت آن در هنگام مشاهده آگهی توسط کاربر رضایت بخش تر خواهد بود .جدا از گزینه های اشاره شده موارد زیر را نیز بررسی کنید . 
 
               

عکس یک آگهی  ثبت شده : عکس یک پروژه تمام شده  عکس یک آگهی  ثبت شده : عکس یک پروژه در حال انجام  


عکسهای از طرحها و پروژه های اتمام شده قرار دهید ، تا به کیفیت و جذابیت تبلیغ و آگهی شما افزوده شود . 
 
عکس یک آگهی  ثبت شده .


گزینه های مورد توجه در این عکس : با کیفیت بودن ، مرتبط بودن با متن آگهی ، مشاهده کردن نام لاتین و فارسی ... 
عکس یک آگهی ثبت شده .


شما اگر توانایی انجام یک حرفه را دارید میتوانید از خود عکس مرتبطی را در آگهی قرار دهید و با این کار مورد اعتماد کاربران قرار می گیرید .اما آگهی چاپی  


ابتدا با یک توضیح کوتاه شروع کنیم :
 بسیاری از کمپانی ها با صرف هزینه های سعی در ایجاد و طراحی یک آگهی چاپی ( به گفته عامیانه عکس تبلیغاتی ) برای تاثیر بیشتر و به روزتر در ذهن افراد و مشتری های خود هستند . برندهای مشهور  *پرمصرف و استفاده مداوم در زمینه ها و صنایع مختلف همانند مک دونالد ، آدیداس ، گروههای خودرویی و ... ،  به طور چرخشی هر چند مدت آگهی های چاپی ، با کیفیتی طراحی میکنند .
 آگهی های چاپی هنوز هم قدرت جلب توجه افراد و تاثیر گزاری بر فروش و کسب اعتبار را دارند .   
مزیت یک آگهی چاپی این است که می توان آن را در همه جا استفاده کرد . مانند قرار گرفتن در یک بلیبورد ، انتهای تبلیغات ویدیویی ، آگهی و تبلیغات اینترنتی ، روزنامه ومجله ها
 چند آگهی چاپی و عالی که می توان تاثیر گزاری آن را بر کاربر و عملکرد وکیفیت محصول را در آن مشاهده کرد در زیر مشاهده کنید .چهار آگهی چاپی ، عالی و با کیفیت ( سری دوم ) ( مشاهده سری اول
 
 1 - آیکیا

                                    


برای روزهای والنتاین وخشنودی دوطرف است . در عکس معنا ومفهوم  قابل درک است .   

 

2 -پدگری

     

 

ایده عالی از پدگری ، شما حس عشق و بازی کردن را دارید در هنگام غذا دادن و سگ را کنترل نمایید .


 3 - فانتا 

                                   


طعم نوشابه پرتقالی را در اولین آگهی چاپی خود با فونتهای متفاوت که  نشانه ای از رضایت مشتری ها است متعلق به فانتا می داند . 


4 - فولکس واگن 

                                   


هوشمند بودن ، با دقت ، عالی ، تبلیغی از فولکس واگن که  هنگام پارک شدن توانایی آن را دارد .پرمصرف و استفاده مداوم  : یعنی هر روز از آن استفاده می کنیم یا با آن سروکار داریم . آگهی چاپی رسانه قوی برای تاثیر بر مشتری ، است دقت وتلاش در این زمینه بر اعتبار و اعتماد به شما می افزاید .آیا آگهی چاپی و دیگر عکسهای تبلیغاتی تاثیر قابل توجه بر روند فروش کسب وکارها دارند ؟

با گذاشتن کامنت نظرات و پیشنهادات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید .


 


اشتراک گذاری :

افزودن نظر

پاسخ

برای افزودن نظر ابتدا باید به حاسب کاربری خود وارد شوید

نظرات

اولین نظر را وارد نمایید.