//fastniaz.com/?lang=en

ورود به پنل کاربری راهنما

ثبت نام کاربران راهنما


بازیابی رمز عبور راهنما

جدیدترین ویدیو کلیپ تبلیغاتی ( سری اول )-1

جدیدترین ویدیو کلیپ تبلیغاتی ( سری اول )

بهترین و تاثیر گذارترین نوع تبلیغ برای برند های معروف استفاده از عناصر بصری است بسیاری از کمپانی های مشهور جهان با صرف هزینه های فراوان که فقط چند ثانیه زمان پخش کلیپ تبلیغی است ، سعی در شناخته شدن برند و زیر مجموعه های آن و تاثیر بر رقبا هستند . چهار ویدیو زیر از برند های معروف هستند و هر کدام از این ویدیو ها ویژگی های متفاوتی رو دارند .

1 - کمپانی نایک :

تبلیغ احساسی و دراماتیک نایک با حضور سرنا ویلیامز و پدرش از کلیپهای نوجوانی او بهره گرفته وسیر سعودی پیشرفت او را نشان میدهد . ودر آخر با تصویر جالب از موفقیت سرنا و برخاستن پدر سرنا از روی نیمکت تمام میشود .

 


2 - کمپانی یا سایت فروشگاهی معروف JOHN LEWIS & PARTNERS :

در این ویدیو ابتدا یک گروه نوجوان موسیقی خود را می نوازند سپس یک گروه بزرگ با پشتیبانی فرض کمپانی در لباسهای متفاوت و نقش بازی های عالی و پشت زمینه های زیبا تماشاگران را به وجه می آورند .


3 - کمپانی پوما :

تبلیغ کمپانی پوما که با حضور گروه موسیقی معروف کره ای BTS با موسیقی ساده و حرکات گروه شروع میشود و در آخر کمپانی پوما این نوع مدل جدید کفش را ساخته طرفداران و گروه bts  میداند ، البته منظور پوما پاسخگو بود در ساخت آنچه که شما میخواهید است به نوعی این مدل را خواسته طرفداران میداند .


4 - کمپانی BMW :

شروع این ویدیو در کارخانه است و بی ام و ویژگی های این مدل را با تصویر برداری حرفه ای نشان میدهد . شعار عالی این تبلیغ ( کمال از همان آغاز ) است . 


در سری ها بعدی کلیپهای از برندهای معروف ، خودرو ، غذایی ، ورزشی در همین زیر گروه وبلاگ قرار می دهیم 


آیا ویدیو کلیپهای تبلیغاتی کم هزینه راهی  موثر برای کسب وکارهای کوچک خواهد بود . 

برای به اشتراک گذاشن نظرات و پیشنهادات خود با دیگران  کامنت بگذارید .


 


اشتراک گذاری :

افزودن نظر

پاسخ

برای افزودن نظر ابتدا باید به حاسب کاربری خود وارد شوید

نظرات

اولین نظر را وارد نمایید.