//fastniaz.com/?lang=en

ورود به پنل کاربری راهنما

ثبت نام کاربران راهنما

fastniaz.com/

_username_use_only


بازیابی رمز عبور راهنما

ارتباط با آگهی دهنده

گردو پاییز92{153000 مگابایت بر روی 9DVD}-ورژن 2014 /بسته بندی اورجینال
اشتراک گذاری :

گردو پاییز92{153000 مگابایت بر روی 9DVD}-ورژن 2014 /بسته بندی اورجینال

روز به روز بر حجم نرم‌افزارها افزوده می‌شود، نرم افزارهای جدید و تخصصی علاوه بر امکانات بسیار زیادتری که نسبت به نسخه‌های قبلی خود دارند، در عین حال فضای بیشتری را طلب می‌کنند، درخواست کاربران نیز برای قرار دادن نرم افزارهای کاربردی و تخصصی، ناگزیر ما را مجبور می‌کند تعداد نرم افزارها را افزایش دهیم که باعث بیشتر و حجیم‌تر شدن مجموعه می‌گردد. این شیوه باعث خواهد شد، تعداد دیسکهای مجموعه در هر نسخه از نظر تعداد افزایش یابد که خود مشکلات زیادی چه از نظر تولید و چه از نظر کاربران ایجاد خواهد نمود.
مشکلاتی همانند حمل و نقل سخت‌تر برای کاربر، پخش شدن نرم افزارها در دیسکهای متفاوت و پرشمار، نیاز به تقسیم نرم افزارهایی که بیشتر از یک دی وی دی معمولی حجم دارند (همانند Matlab به طوریکه که کاربر باید در حین نصب برنامه‌ دیسک را تعویض نماید)، کیفیت پایینتر دی وی دی های معمولی (در تولید دی وی دی های معمولی از آلومینیوم بجای نقره در بخشی از پروسه تولید استفاده میگردد) و بسیاری از این نوع مسایل ما را برآن داشت تا با در نظر گرفتن نیازهای کاربران و یا صرف هزینه‌ای بیشتر به دنبال راه جایگزینی برای این مساله باشیم.
بهترین راه ممکن، استفاده از دی وی دی های ناین بود چون علاوه بر اینکه ظرفیت دو برابری نسبت به دی وی دی های معمولی داشتند، به علت نوع دستگاههای مورد استفاده در تولید آنها و مواد مصرفی استفاده شده در پروسه تولید، دارای ماندگاری و کیفیتی بسیار بالاتر دیسکهای معمولی می باشند.
در کنار همه این حسنها، نکته مهم و کلیدی سازگاری این نوع دی وی دی با تمام دی وی دی رامها است به طوریکه از این نظر نیز کاربر با مشکلی مواجه نخواهد شد.
همه این موارد گردو را بر آن داشت مجموعه جدید را که معادل ۳۴ عدد دی وی دی معمولی بود را برروی ۱۷ عدد دی وی دی ناین عرضه کند. در این میان طبق قراردادی که با نماینده شرکتSingulus آلمان بسته شد، مسئولیت تولید مجموعه جدید با بالاترین کیفیت ممکن، با بهترین مواد اولیه موجود و با استفاده از جدیدترین خطهای تولیدی این شرکت بر عهده آنها قرار گرفت تا در نهایت کاربران بتوانند مجموعه گردو را با بالاترین کیفیت ممکن برروی DVD-9 تجربه نمایند.
گردوی ۱۵با دی وی دی ناین :
نوع : نرم افزار
released : Retail
تولیدکننده : Gerdoo
توزیع‌کننده : Gerdoo
تاریخ : 6 تیر 1392 27 June 2013
حجم : 153000 مگا بایت بر روی 17 DVD-9
سخت‌افزار : PC
سیستم عامل :
Windows 8 64bit Windows 8 32bit Windows 7 64bit
Windows 7 32bit Windows XP
طبقه بندی : کاربردی >> مجموعه نرم افزار Utility Collection