//fastniaz.com/?lang=en

ورود به پنل کاربری راهنما

ثبت نام کاربران راهنما


بازیابی رمز عبور راهنما

ارتباط با آگهی دهنده

قیمت دام زنده
اشتراک گذاری :

قیمت دام زنده

قیمت دام زنده را با توجه به شرایط بازار و این که هر دام یا گوسفند زنده از چه نژادی می باشد، تعیین می کنند و تعیین کردن این قیمت ها را کارشناسان دام انجام می دهند. معمولا در هر مکانی که دام زنده عرضه می شود، سایر دام های زنده دیگر نیز داد و ستد می شوند به عنوان مثال، انواع بره ها، گوساله ها و گاو های شیر ده و نر هم در این مکان ها معامله یا داد و ستد می شوند. باید به این نکته اشاره کرد که دام هایی را که در این مکان ها می خواهند به فروش برسانند، همگی را قبل از فروش تحت معاینه ی دامپزشکان قرار می دهند و تنها در صورتی که سالم باشند، به آن ها تاییدیه های سلامت را ارائه می کنند و سپس به فروش می رسانند. در طول سال برخی از روز ها وجود دارند که خرید دام زنده در این روزها مورد توجه بیش تری قرار می گیرد. به همین دلیل بسیار عادی است که قیمت دام زنده نیز در این روز های سال با روز های عادی سال فرق داشته باشد و گران تر باشد. برای درک بهتر این موضوع ایام نزدیک به عید قربان را در ذهن خود تصور کنید که خیلی ها در این ایام طبق رسم هر ساله ای که دارند باید در این روز یکی یا تعدادی گوسفند زنده و یا یک نوع دام زنده دیگر را برای قربانی کردن، خریداری کنند.
به طور کلی باید بگوییم که خرید و فروش گوسفند به دلیل منافع بسیار زیادی که برای انسان دارد بیش تر از خرید و فروش هر حیوان اهلی دیگر می باشد و در میان انواع دام این گوسفند زنده است که بیش ترین حجم خرید و فروش را به خودش اختصاص داده است. البته ناگفته نماند که بسیاری از خرید هایی که در این زمینه انجام می شود محدود به یکی دو عدد دام زنده نیست. به عبارت دیگر خیلی ها هستند که می خواهند کار دامداری و پرورش گوسفند زنده را آغاز کنند و باید ده ها گوسفند خریداری کنند اما باید در هنگام خرید گوسفند برای دامداری به نکاتی توجه کرد.

دسته بندیصنعت => دامداری
نامگوسفند زنده پیام
تلفن88571771-55962662-77930049-33108263-66623579-22322100
موبایل09122005029 - 09127125345
موقعیتتهران
نشانیانتهای اتوبان ستاری – شمال میدان دانشگاه – ۱ کیلومتر به سمت غرب جنت آباد یا باکری – نبش خیابان کشاورز - درب سفید باغ انار
پست الکترونیکinfo@livesheep.ir
وبسایتhttp://livesheep.ir
برچسب هاقیمت انواع دام زنده , قیمت دام زنده , قیمت دام زنده 97 , قیمت گاو زنده , قیمت گوساله زنده , لیست قیمت دام زنده
تاریخ بروزرسانی11 بهمن 1397
بازدید457

افزودن نظر

پاسخ

برای افزودن نظر ابتدا باید به حاسب کاربری خود وارد شوید
اولین نظر را وارد نمایید.

دیگر آگهی های کاربر

آگهی های مشابه