//fastniaz.com/?lang=en

ورود به پنل کاربری راهنما

ثبت نام کاربران راهنما


بازیابی رمز عبور راهنما

ارتباط با آگهی دهنده

فروش گوسفند زنده
اشتراک گذاری :

فروش گوسفند زنده

امروزه در سراسر جهان، گوسفند زنده را به عنوان یک حیوان اهلی که گوشت بسیار لذیذ و محبوبی دارد، خرید و فروش می کنند. در کشور ما ایران نیز که یک کشور اسلامی است فروش گوسفند زنده در تمام نقاط کشور انجام می شود. البته گوسفند زنده ویژگی های زیادی دارد که موجب شده تا فروش این حیوان اهلی به صورت بسیار گسترده ای انجام شود که در ادامه به بررسی برخی از این خصوصیات می پردازیم.
با توجه به اینکه گوشت گوسفند فواید بسیار زیادی دارد این یکی از مهم ترین دلایلی است که موجب شده است فروش گوسفند زنده از خرید و فروش دیگر دام ها بازار بسیار گرم تری داشته باشد. گوشت گوسفند در سراسر دنیا یکی از لذیذ ترین گوشت ها می باشد. در واقع گوسفند زنده یک حیوان اهلی است که در اختیار انسان می باشد و انسان برای رسیدن به آن نیازی ندارد که خود را به زحمت بیاندازد و به شکار برود. یکی از دلایل دیگری که باعث می شود گوسفند زنده مشتریان زیادی داشته باشد، این است که این دام جمعیت زیاد تری نسبت به دیگر دام ها دارد و همین امر سبب شده است که فروش گوسفند زنده بیشتر از دیگر انواع دام ها باشد و تقریبا در همه جا یافت می شود. در کشور ما خوشبختانه نژاد های مختلفی از گوسفند زنده موجود می باشند.
اما یکی از دلایل مهم دیگری که باعث می شود گوسفند مشتریان بیش تری داشته باشد، خواص گوشت گوسفندی است که در ادامه به برخی از این فواید می پردازیم.
گوشت گوسفند به سلامت پوست کمک می کند. این گوشت می تواند از نقص های زایمان جلوگیری کند و درد هنگام قاعدگی را کاهش دهد.
این گوشت به خاطر داشتن امگا 3، و ویتامین B12 در جلوگیری از بروز استرس و افسردگی بسیار موثر است. گوشت گوسفند در جلوگیری از سکته های مغزی و بیماری های کلیه بسیار موثر می باشد.
گوشت گوسفند منبع عظیم انرژی می باشد و برای ورزشکاران بسیار مفید است. این گوشت به حفظ سلامت استخوان ها کمک بسیار زیادی می کند و موجب تقویت سیستم ایمنی بدن می شود.
انواع نژاد و گونه های گوسفند که در ایران موجود می باشد.
خوشبختانه در کشور ما گوسفند زنده به وفور یافت می شود و باید این را هم بگوییم که علاوه بر این که در ایران تعداد گوسفندان زیادی وجود دارند، نژادهای متعددی نیز وجود دارند که هرکدام از این نژاد ها ویژگی های خاص خودشان را دارند. در ادامه از 23 گونه گوسفند موجود در ایران نام می بریم.
1- گوسفندان نژاد افشاری
2-گوسفندان نژاد بلوچی
3-گوسفندان نژاد بهمنی
4-گوسفندان نژاد دالاق
5-گوسفندان نژاد زل
6-گوسفندان نژاد زندی
7-گوسفندان نژاد کردی خراسانی
8-گوسفندان نژاد سنجابی
9-گوسفندان نژاد سنگسری
10-گوسفندان نژاد شال
11-گوسفندان نژاد طالشی
12-گوسفندان نژاد عربی
13-گوسفندان نژاد فراهانی
14-گوسفندان نژاد فشندی
15-گوسفندان نژاد قره گل سرخسی
16-گوسفندان نژاد قزل
17-گوسفندان نژاد قشقایی
18-گوسفندان نژاد کبوده شیراز
19-گوسفندان نژاد کردی
20-گوسفند نژاد کرمانی
21-گوسفندان نژاد کلکوهی
22-گوسفندان نژاد لری
23-گوسفندان نژاد لری بختیاری
باید این نکته را مد نظر داشته باشید که تمامی نژادهایی که در بالا نام بردیم را با توجه به نوع پشمی که دارند نیز تقسیم بندی می کنند و شما قادر نخواهید بود یک گوسفند زنده ایرانی را پیدا کنید که از این نژادهایی که نام بردیم جدا باشد. اکثر گوسفندان ایرانی از لحاظ پشمی که دارند در دسته گوسفند های ضخیم پشم قرار می گیرند.همه گوسفندان نژاد ایرانی به غیر از زل و قره گل دنبه کامل دارند. گوسفندان زل معمولا نیم دنبه و یا بدون دنبه هستند و گوسفندان قره گل هم اکثرا به صورت نیم دنبه می باشند.
گوسفندان ایرانی از لحاظ رنگ بسیار با هم متفاوت هستند. هر گوسفند زنده ایرانی معمولا به یکی از رنگ های خاکستری، مشکی، سیاه، سفید و یا نخودی می باشد.البته برخی از گوسفندان ایرانی به رنگ خرمایی نیز پیدا می شوند.
البته ناگفته نماند که گوسفندان ایرانی را علاوه بر دسته بندی به سبک های معمول در دنیا، با توجه به وزن نیز تقسیم بندی می کنند که بر اساس این تقسیم بندی گوسفندان به سبک وزن، میان وزن و سنگین وزن نیز تقسیم بندی می شوند.

دسته بندیصنعت => دامداری
نامگوسفند زنده پیام
تلفن88571771-55962662-77930049-33108263-66623579-22322100
موبایل09122005029 - 09127125345
موقعیتتهران
نشانیانتهای اتوبان ستاری – شمال میدان دانشگاه – ۱ کیلومتر به سمت غرب جنت آباد یا باکری – نبش خیابان کشاورز - درب سفید باغ انار
پست الکترونیکinfo@livesheep.ir
وبسایتhttp://livesheep.ir
برچسب هافروش انواع گوسفند زنده , فروش گوسفند زنده , فروش گوسفند زنده فوری , فروشنده گوسفند زنده , مرکز فروش گوسفند زنده
تاریخ بروزرسانی11 بهمن 1397
بازدید319

افزودن نظر

پاسخ

برای افزودن نظر ابتدا باید به حاسب کاربری خود وارد شوید
اولین نظر را وارد نمایید.

دیگر آگهی های کاربر

آگهی های مشابه