//fastniaz.com/?lang=en

ورود به پنل کاربری راهنما

ثبت نام کاربران راهنما


بازیابی رمز عبور راهنما

ارتباط با آگهی دهنده

قیمت گوسفند زنده
اشتراک گذاری :

قیمت گوسفند زنده

جهت دریافت آخرین قیمت گوسفند زنده و مشاوره: ۰۹۱۲۲۰۰۵۰۲۹ آقای رضا آرین تماس حاصل بفرمایید.
خصوصیات انواع گوسفندان
در میان حیوانات اهلی شاید بتوان گوسفند زنده را در دسترس ترین آن ها نام گذاری کرد. گوسفند زنده در میان انواع دام زنده، بیش ترین جمعیت را به خودش اختصاص داده است. انواع مختلف این حیوان دوست داشتنی را به چند روش تقسیم بندی می کنند. به عنوان مثال در دسته بندی حیوانات، گوسفند زنده را در میان پستانداران قرار می دهند اما در نوعی دیگر از دسته بندی، گوسفند زنده را جانوری گیاه خوار به شمار می آورند.
گوسفند از دیرباز تاکنون، مورد استفاده انسان قرار می گرفته است و برای انسان بسیار مفید بوده. محصولاتی مانند شیر و گوشت و پوست و پشم گوسفند همیشه برای انسان مفید بوده است. البته ناگفته نماند زمانی که از گوسفند زنده حرف می زنیم، منظور ما یک نژاد و گونه خاص از گوسفند نیست و همه نژاد های گوسفند را در بر می گیرد.
قیمت گوسفند زنده:
به اطلاع می رساند امروز مورخ ۲۸/۰۹/۱۳۹۷ قیمت هر کیلوگرم گوسفند زنده جوان پروار در پایتخت حداقل ۳۰,۰۰۰۰ تومان و حداکثر ۳۲,۰۰۰ تومان میباشد، متاسفانه روزهای خوبی را صنعت دامداری کشور تجربه نمیکند از یک طرف قیمت نهاده های دامی افزایش شدید پیدا کرده است و از طرفی دیگر باندهایی سازمان یافته گوسفندان را با مبالغ و سودهای کلان به کشور های حاشیه خلیج فارس قاچاق میکنند گروه گوسفند زنده نیز مانند شما شما هموطنان عزیز از این شرایط ناخرسند میباشد ما بین تصمیم گرفتن مجموعه و یا ادامه دادن با وضعیت موجود در حال حاضر رسالت ادامه دادن را انتخاب کرده ایم ولی ما نیز همانند شما آرزو میکنیم کشور به ثبات و آرامش برسد تا بتوانیم دوباره لبخند رضایت مردم را تماشا کنیم.همچنین حداقل قیمت گوساله زنده ۲۶۰۰۰ می باشد.
در فصل زمستان نیاز به دام زنده در کشور افزایش خواهد یافت. گروه گوسفنده زنده آماده خدمت رسانی کامل به شما عزیزان در این ایام خواهد بود.
همچنین پیش بینی می شود بعد از فصل زمستان به دلیل کاهش تقاضای گوشت قیمت آن افزایش نخواهد یافت.
برای برقراری تماس با ما میتوانید با شماره های ذیل با ما در ارتباط باشید، با کلیک بر روی شماره های ذیل میتوانید با این شماره ها تماس بگیرید:
شماره تلفن همراه: ۰۹۱۲۲۰۰۵۰۲۹ , ۰۹۱۲۷۱۲۵۳۴۵
شماره تلفن ثابت:
شمال تهران : ۲۲۵۰۷۲۵۵ , ۲۲۳۰۲۰۳۰, ۲۲۳۲۲۱۰۰, ۲۲۳۱۸۷۵۹ ,۲۲۳۲۱۰۹۱ , ۲۲۵۲۲۴۶۷
شهرک غرب و محدوده : ٨٨۵٢٣١١٠
ونک و میرداماد ویوسف اباد : ٨٨۵٧١٧٧١
محدوده مناطق غرب تهران : ۴۴٨٣٢۶٩٢
اریا شهر تهرانسر و محدوده : ۴۴٣٢١۵٨٨
مناطق مرکز تهران و محدوده : ۶۶۶٢٣۵٧٩
پیروزی و امام حسین و محدوده : ٣٣١٠٨٢۶٣
مناطق شرق تهران : ٧٧٩٣٠٠۴٩
مناطق جنوب و جنوب شرقی : ۵۵٩۶٢۶۶٢

دسته بندیصنعت => دامداری
نامگوسفند زنده پیام
تلفن88571771-55962662-77930049-33108263-66623579-22322100
موبایل09122005029 - 09127125345
موقعیتتهران
نشانیانتهای اتوبان ستاری – شمال میدان دانشگاه – ۱ کیلومتر به سمت غرب جنت آباد یا باکری – نبش خیابان کشاورز - درب سفید باغ انار
پست الکترونیکinfo@livesheep.ir
وبسایتhttp://livesheep.ir
برچسب هاعرضه گوسفند زنده , قیمت انواع گوسفند زنده , قیمت روز گوسفند زنده , قیمت گوسفند زنده , قیمت گوسفند زنده 97 , لیست قیمت گوسفند زنده
تاریخ بروزرسانی11 بهمن 1397
بازدید304

افزودن نظر

پاسخ

برای افزودن نظر ابتدا باید به حاسب کاربری خود وارد شوید
اولین نظر را وارد نمایید.

دیگر آگهی های کاربر

آگهی های مشابه