//fastniaz.com/?lang=en

ورود به پنل کاربری راهنما

ثبت نام کاربران راهنما


بازیابی رمز عبور راهنما

ارتباط با آگهی دهنده

گوسفند زنده تهران
اشتراک گذاری :

گوسفند زنده تهران

گوسفند زنده تهران
امروزه در سراسر جهان، گوسفند زنده را به عنوان یک حیوان اهلی که گوشت بسیار لذیذ و محبوبی دارد، خرید و فروش می کنند. در کشور ما ایران نیز که یک کشور اسلامی است عرضه گوسفند زنده در تمام نقاط کشور انجام می شود. به عنوان مثال شما وقتی که شما در سطح پایتخت ایران یعنی تهران سفر می کنید، در برخی از مکان های آگهی هایی با عنوان گوسفند زنده تهران، یا دام زنده تهران، را مشاهده می کنید. باید این نکته را یاد آور شویم که به دلیل این که کشور ما یک کشور اسلامی است، از همین رو استقبال از گوشت حیواناتی که گوشت حلال دارند در ایران بیش تر از بسیاری از نقاط دنیاست. البته گوسفند زنده ویژگی های زیادی دارد که موجب شده تا فروش این حیوان اهلی به صورت بسیار گسترده ای انجام شود .
گوسفند زنده یک پستاندار سم دار است که از دیرباز، گوشت، پشم و شیر و سایر اجزای این حیوان اهلی مورد استفاده ی انسان قرار می گرفته است.
گوسفند زنده به صورت روزانه در همه ی نقاط کشور عرضه می شود. گوسفند زنده شمال تهران، گوسفند زنده تهران، و فروش گوسفند زنده برخی از آگهی هایی است که در مورد عرضه ی گوسفند زنده زیاد به کار برده می شود.
گوسفند زنده معمولا در مراکز بهداشتی دام زنده و برخی مرکز های فروش دام زنده خرید و فروش می شود.
گوسفند زنده تهران به طور کلی قیمت هر دام را با نظر به شرایط بازار و این که دام از چه نوعی می باشد، تعیین می شود و تعیین این قیمت به عهده ی کارشناسان دام می باشد. معمولا در مکان هایی که گوسفند زنده عرضه می شود، انواع دام های دیگر نیز داد و ستد می شوند به عنوان مثال، انواع بره، گوساله و گاو های بالغ نیز در این مکان ها خرید و فروش می شوند. شایان ذکر است که دام هایی که در این مکان ها قرار است به فروش برسند همگی آن ها قبل از فروش تحت معاینه ی دامپزشکان قرار می گیرند و در صورت سالم بودن، تاییدیه های سلامت را دریافت می کنند و سپس به فروش می رسند. در طول سال برخی از ایام هستند که خرید گوسفند زنده در این ایام مورد استقبال بیش تری قرار می گیرد. از همین رو طبیعی است که قیمت گوسفند هم در این ایام با روز های عادی سال متفاوت و گران تر باشد. به عنوان مثال نزدیک عید قربان که می شود خیلی ها طبق رسمی که دارند باید در این روز یک یک گوسفند زنده و یا یک نوع دام زنده ی دیگر را برای ذبح کردن، خریداری کنند.

دسته بندیصنعت => دامداری
نامگوسفند زنده تهران
تلفن88571771-55962662-77930049-33108263-66623579-22322100
موبایل09122005029 - 09127125345
موقعیتتهران
نشانیانتهای اتوبان ستاری – شمال میدان دانشگاه – ۱ کیلومتر به سمت غرب جنت آباد یا باکری – نبش خیابان کشاورز - درب سفید باغ انار
پست الکترونیکinfo@livesheep.ir
وبسایتhttp://livesheep.ir
برچسب هاگوسفند زنده امروز تهران , گوسفند زنده تهران , گوسفند زنده جنوب تهران , گوسفند زنده در تهران , گوسفند زنده شرق تهران , گوسفند زنده شمال تهران , گوسفند زنده غرب تهران , گوسفند زنده مرکز تهران , گوسفند زنده کرج
تاریخ بروزرسانی11 بهمن 1397
بازدید345

افزودن نظر

پاسخ

برای افزودن نظر ابتدا باید به حاسب کاربری خود وارد شوید
اولین نظر را وارد نمایید.

دیگر آگهی های کاربر

آگهی های مشابه