//fastniaz.com/?lang=en

ورود به پنل کاربری راهنما

ثبت نام کاربران راهنما

fastniaz.com/

_username_use_only


بازیابی رمز عبور راهنما

ارتباط با آگهی دهنده

سرور فکس:  ارسال و دریافت فکس بدون دستگاه فکس
اشتراک گذاری :

سرور فکس: ارسال و دریافت فکس بدون دستگاه فکس

تمام ارتبـاطات فكس يـك سازمان را بـدون استفاده از كـاغذ و یا دستگاه های مخصوص فکس انجام مي‌دهد. این سرور بر اساس معماری Server-Client طراحی شده، که می تواند بار ترافیکی بسیار سنگین، نظیر ارسال و دریافت همزمان ده ها فکس را پشتیبانی نماید.
براي ارسال فكس كافي است از درون هر نرم افزار تحت ویندوز، فرمان چاپ را صادر كرده و با استفاده از چاپگر مجازی فکس كه در کامپیوتر قبلا کاربر نصب شده است، آن را چاپ نمود. با اين كار به جاي چاپ كاغذي، سند فكس مي شود.
البته کاربران در هر موقعیتی و با استفاده از محیط کاربری تحت وب، بدون نیاز به نصب کردن یک نرم افزار خاص نیز می توانند فکسها را ارسال، مشاهده و به دیگران ارجاع دهند.
راه حل بسیار ساده دیگر استفاده از امکان سرویس ایمیل به فکس می باشد که در این حالت کاربران همانند ارسال ایمیل، سند مورد نظر خود برای فکس را به ایمیل خود ضمیمه کرده و در آدرس گیرنده شماره تلفن فکس مقصد را وارد می نمایند.
براي دريافت فكس از خطوط تلفن متصل به کارت های رابط خط شهری نصب شده بر روي سرور استفاده می شود. فكس ها از طريق اين رابط ها دريافت شده و پس از آناليز در فكس سرور به ايستگاه كاري مورد نظر به صورت يك سند تصويري ارسال مي شوند.
اطلاعات تماس :
ارتباطات هوشمند ساینا
تلفن : 02165170580
همراه : 09191776001
وب سایت : www.SainaVoip.ir

دسته بندیارتباطات => فکس و ایمیل
برچسب ها  , سرور فکس
تاریخ بروزرسانی08 ارديبهشت 1393
بازدید2054

آگهی های مشابه