About Us

ورود به پنل کاربری راهنما

ثبت نام کاربران راهنما


بازیابی رمز عبور راهنما

درباره ما

 

 فست نیاز : سایتی نیازمندی با زیر گروههای متنوع که می توانید با ثبت آگهی تبلیغاتی و یا معرفی کسب وکار ، محصول ، حرفه ، و اعلام خبرهای ، تخفیف ، پیشنهاد و جذب نیروی خود ، از آن استفاده نمایید . ثبت آگهی فعلا به دو زبان فارسی و انگلیسی امکان پذیر است .

 

هدف ما :  فراهم نمودن فضای  برای  صنایع ، کسب وکارها ، محصولات ، و حرفه های شما   تا بتوانید مشخصات خود  و راههای ارتباط خود با مشتری  را درقالب یک آگهی تجاری به صورت رایگان در فست نیاز  ثبت نمایند

فست نیاز سایتی چند زبانه برای تبلیغات بازرگانی و توسعه کسب و کارهای مختلف در سطح ایران و جهان می باشد که امکان ثبت آگهی به هر کدام از تجارتها و کاربران موجود و قرار دادن تمامی مشخصات تجارت مورد نظر سعی در شناخته شدن تجارت مذکور دارد. کاربران میتوانند به 2 روش رایگان و ویژه آگاهی های خود را در سایت قرار دهند. از امکانات دیگر سایت فست نیاز امکان نقشه من است که با همکاری کمپانی Scribble map با امکانات عالی برای اولین بار در سطح جهانی در اختیار کاربران قرار داده شده است و کاربران میتوانند نقشه مورد نظر خود را ساخته و آن را در وبسایت / وبلاگ / ویدیو کنفرانس / نرم افزار موبایل و ... نمایش دهند.

  • چند زبانه بودن امکانات سایت
  • ثبت آگهی رایگان ، ویژه و لینکدار
  • ثبت نقشه اختصاصی
  • امکاناتی برای ارتباط کاربر با آگهی دهنده
  • و صدها امکان دیگر ....